izmir ev temizliği , izmir ofis temizliği , temizlik izmir , temizlik firmaları izmirYaşam temizlik , profesyonel temizlik için doğru adres. Güvenilir hizmet...

izmir temizlik firmaları | izmir temizlik şirketleri | temizlik firmaları izmir | temizlik şirketleri izmirGüzel bir güne huzurla başlamak için...

izmir temizlik firmaları | izmir temizlik şirketleri | temizlik firmaları izmir | temizlik şirketleri izmir
izmir temizlik firmaları | izmir temizlik şirketleri | temizlik firmaları izmir | temizlik şirketleri izmir

Telefon Numaramız ! 0232 446 1035

Akdeniz Mah. Mimar Kemalettin Cad. No : 107 Ülkü Çarşısı Kat 4 - 404

Okul Temizliği

Okullarda yoğunlaşan öğrenci nüfusu eski usul temizliğin artık yeterli olmamasına, bir iki hademe ile hijyenik bir ortamın sağlanamamasına sebep oluyor. Özellikle özel kolejlerden, kreş gibi okulların yeni taleplerde bulunmasını sağladı. Okul temizliğinin uzman eller tarafından sağlanması gerekliliği kurumsal firma ihtiyacını da beraberinde getirdi.

Öğrenciler tarafından sürekli kullanılan tuvalet, yemekhane, kantin, sınıf gibi bölümlerin düzenli olarak gerekli durumlarda ekstra olarak temizlenmeleri gerekmektedir.  Konusunda uzman personelin gerekli koordinasyonla çalıştırılması hizmet aksamasını engellemekte, verimli bir temizlik yapılmasını sağlamakta, aynı zamanda para ve vakit tasarrufu da sağlamaktadır. Hal böyle olunca kısıtlı okul bütçeleri gereksiz masraflar için harcanmamakta, öğrenci yararına işlerde kullanılabilmektedir.

Bütün bunlar kısıtlı bir bütçeyle yetersiz temizlik yapılacağı anlamına gelmemektedir elbette. Çocuklarımızın sağlığını tehdit eden kirli bölgelerin, her bölgeye uygun temizlik aksamı ile gerekli aralıklarla temizlenmesi anlamına gelir. Okul temizliğinde birçok bölgenin çok fazla insanın girip çıktığı bu ortamlar olması unutulmamalı kullanılan temizlik maddelerinin anti bakteriyel özellikte olması ve herhangi bir temasta sağlığı tehdit etmemesi gerekmektedir. Okul, dershane ve kreş gibi belli bir yaş ortalamasına sahip birimlerin uygun kişilerce temizlenmesi, bu kişilerin alanında tecrübeli olması ve eğitimi almış olması gerekmektedir.

Alanında uzman, gerekli eğitimleri almış sözleşmeli kadrosuyla hizmetinizde olan Yaşam Temizlik sizi okul temizliği konusunda da amatör firmaların eksik işleriyle uğraşmak zorunda bırakmayacak.