izmir ev temizliği , izmir ofis temizliği , temizlik izmir , temizlik firmaları izmirYaşam temizlik , profesyonel temizlik için doğru adres. Güvenilir hizmet...

izmir temizlik firmaları | izmir temizlik şirketleri | temizlik firmaları izmir | temizlik şirketleri izmirGüzel bir güne huzurla başlamak için...

izmir temizlik firmaları | izmir temizlik şirketleri | temizlik firmaları izmir | temizlik şirketleri izmir
izmir temizlik firmaları | izmir temizlik şirketleri | temizlik firmaları izmir | temizlik şirketleri izmir

Telefon Numaramız ! 0232 446 1035

Akdeniz Mah. Mimar Kemalettin Cad. No : 107 Ülkü Çarşısı Kat 4 - 404

Bina Temizliği

Endüstri günümüzde her alana yayılmış, her ihtiyacımızın üretilmesinde özellikle ülkemizde hijyenin en yoğun olması gereken yeme içme sektöründe, paketleme sektöründe yoğun bir endüstrileşme söz konusu. Her türlü ihmalin sıkıntı yaratacağı, hijyen kurallarına uyulmamasının firmanın kapanmasına bile neden olabileceği endüstri sektöründe temizlik konusunda kurumsallıktan asla vaz geçilmemelidir.

Endüstriyel temizlikte üretim bantlarının temizliği önemli bir yer teşkil etmektedir. Ürünlerin akışının sağlandığı bantlardan geçen ve sürekli bu bantlara temas eden ürünlerin de temizliğinin sağlanması için gerekli özen gösterilmelidir. Çapraz bulaşma denilen mikropların bir yerden bir yere taşınması anlamına gelen tehlikeli bulaşmaların yaşanmaması için bantlar arasında aktarılan ürünlerin hijyeni oldukça önemlidir. Fabrikaların ayrı bölümlerinin ayrı ürünlerle temizliğinin özenle sağlanması, gerekli kimyasal maddelerin temini oldukça önemlidir. Bunların dışında işçilerin sürekli kullandığı tuvalet, yemekhane, dinlenme alanları gibi alanların da düzenli temizliği oldukça önemlidir. Hem işçilerin sağlığı hem de ürünlerin hijyeni için zararlı mikro organizmaların yayılması önlenmelidir.

Kısa sürede, etkili ve hijyenik olması gereken endüstriyel temizlik yapıldığı alanlarda en iyi çözümlerin getirilmesi oldukça önemlidir. TSE ve ISO 9001 belgelerini almış araçlarla ve bu araçları kullanmaya ehliyeti olan insanlarla yapılması gereken endüstriyel temizlik için profesyonel firmalarla anlaşılıp sözleşmeli hizmet alınmalıdır.

Yaşam Temizlik’i tercih etmeniz endüstriyel temizlik sırasında emin ellerde olmanızı, gerekli yasal süreçlerin de tamamlandığı, belgelerle onaylanmış garantili bir hizmet almanız sağlayacak.