izmir ev temizliği , izmir ofis temizliği , temizlik izmir , temizlik firmaları izmirYaşam temizlik , profesyonel temizlik için doğru adres. Güvenilir hizmet...

izmir temizlik firmaları | izmir temizlik şirketleri | temizlik firmaları izmir | temizlik şirketleri izmirGüzel bir güne huzurla başlamak için...

izmir temizlik firmaları | izmir temizlik şirketleri | temizlik firmaları izmir | temizlik şirketleri izmir
izmir temizlik firmaları | izmir temizlik şirketleri | temizlik firmaları izmir | temizlik şirketleri izmir

Telefon Numaramız ! 0232 446 1035

Akdeniz Mah. Mimar Kemalettin Cad. No : 107 Ülkü Çarşısı Kat 4 - 404

Ofis Temizliği

Ofis temizliği genel akışı ile ev temizliğine benzerlik gösterebilir. Süpürme, silme, toz alma, tuvaletlerin yıkanması gibi ortak noktaları vardır Fakat bürolarda önemli evrakların bulunduğu dolaplar, malzeme depoları gibi farklı ekipman ve titizlikle temizlenmesi gereken bölgeler de olabilir. Aynı zamanda insan sirkülasyonunun da fazla olduğu ofislerde rutin temizlik önemlidir.

Her şeyden önce insan sağlığının tehlikeye atılmaması gereken ofislerin her türlü mikrop ve kirden arındırılması gerekir. Çalışanlar ve müşteriler için hastalığa davetiye çıkarabilecek her şeyin dezenfekte edilmesi gerekir. Temiz ve düzenli bir ortamda çalışan ofis elemanının motivasyonu da daha yüksek olur.

İkinci bir husus ise güvenilirliktir. Ofislerde önemli evraklar, kasada paralar, bazen ofis içinde gizli tutulması gereken bilgiler bulunabilir. Temizlik çalışanının da ofiste bulunan diğer çalışanlar gibi bu gizliliğe saygı göstermesi önemlidir. Bir diğer nokta ise ofis temizliğinin önemli toplantılar, telefon görüşmeleri yapılabilecek olan ofislerde sessiz bir şekilde işi aksatmadan yürütülmesi de çok önemlidir.

Boyutu büyük olan, deposu olan veya home ofis şeklinde tasarlanmış ofis ortamlarında her yer için farklı temizlik malzemesi kullanılmalıdır. Bir yerin temizlik malzemesi başka bir yere taşınıp mikropların da taşınmaması için özenli olunmalıdır. Aynı zamana ofis temizliğinde kullanılan kimyevi maddelerin de özenle seçilmesi gerekir.

Yaşam Temizlik Şirketi sizin için ofislerinizi rutin isteklerinize ve ekstra isteklerinize bağlı olarak, uzun dönem sözleşmeli veya günlük olarak temizleme hizmeti sunuyor.